ČISTÍRNA a PRÁDELNA oděvů, textilu, veluru, kůže, kožešin, společenských šatů, pracovních oděvů a sportovních dresů. 
DÁRKOVÝ POUKAZ

Přemýšlíte nad vhodným a praktickým dárkem zároveň?

Hledáte vhodné a praktické řešení, které splní představy vašich nejbližších a uspokojí je natolik, aby váš dárek nemuseli vracet a byl pro ně zároveň originální?

S naším dárkovým poukazem přestanete být v nejistotě a uděláte radost svým blízkým.
Určitě znáte ty okamžiky sami, kdy chodíte „z práce do práce“, přijdete domů unaveni a chcete se věnovat nejen rodině, ale i svým přátelům ... Doma na vás čeká plno nevypraného nebo nevyžehleného prádla, a v kalendáři se dokonce zrovna blíží Velikonoce, dovolené, Vánoce ... a pod.

Máme pro vás jednoduché a originální řešení, jak ušetřit čas nejen sobě, ale především svým blízkým.

V naší provozovně si můžete zakoupit originální DÁRKOVÝ POUKAZ v uvedených nominálních hodnotách na naše komplexní služby.

Dárkový poukaz zajistí nejen Vám, ale hlavně Vašim blízkým pohodlí a komfort. Překvapte maminku či babičku. Ušetřete čas lidem, které máte rádi a dopřejte si společného odpočinku, výletu, zatímco my zařídíme vše za Vás.
Dárkové poukazy na služby čistírny a prádelny MONTE


Vyobrazené dárkové poukazy nelze předložit - originální dárkové poukazy mají své specifické a ochranné prvky, které při předložení dárkových poukazů ověřujeme.

Po zakoupení dárkového poukazu je tento použitelný bez časového omezení. Při vyzvednutí vaší zakázky bude po předložení dárkového poukazu jeho nominální hodnota z celkové ceny zakázky odečtena.

Poznámka:


V případě, že bude celková cena vaší zakázky nižší, než bude nominální hodnota předloženého dárkového kuponu, pak rozdíl částky nelze požadovat k proplacení.

Na dárkové poukazy peníze zpět nevracíme, ani dárkové poukazy zpětně po předložení (bez zhotovení zakázky) neproplácíme.

MONTE - čistírna a prádelna .:. Viera Benešová - Kolín (c) 1990 - 2018 | Tvorba webových stránek: TWS Kolín - foto@kolin.cz
Kdomitoudela.cz - Znamka kvalitni sluzby