ČISTÍRNA a PRÁDELNA oděvů, textilu, veluru, kůže, kožešin, společenských šatů, pracovních oděvů a sportovních dresů. 
SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Naše služby

Textilní a kožené oděvy podle potřeby čistíme chemickou, suchou či „mokrou“ cestou nebo praním v profesionálních strojích a zařízeních. Jako standardní službu provádíme také detaš - lokální odstraňování skvrn. Co je detaš si můžete přečíst v sekci INFORMACE PRO VÁS.

Zajišťujeme tyto služby:

          ... a další služby. Více informací poskytneme u nás na provozovně.


Dále provádíme:


Praní, mandlování a žehlení

Praní prádla

Mandlování

Žehlení prádla


Čištění kožených oděvů a výrobků


Doplňkové služby


Všechny prostory provozovny chemické čistírny a prádelny MONTE splňují všechny požadované normy EU - především v oblasti ochrany životního prostředí a ekologického provozu čistírny.

Naše provozovna je pro své služby zařazena mezi nejkvalitnější provozovny podporované Asociací prádelen a čistíren APaČ.

Pro maximální kvalitu poskytovaných služeb pracujeme na strojích značky RENZACCI, BOWE, PRESTIGE, sušička značky GIRBAU, pračky značky PRIMUS, mandlovací stroje značky GRANDIMPIANTI, detašovací pulty značky SIDI, žehlicí pulty značky SIDI, napařovací kabiny značky SIDI.

Na uvedené stroje máme tzv. "okamžitý" technický servis, proto se nikdy nestane, že k nám zavítáte a my bychom Vám z technických důvodů nemohli vyhovět.
MONTE - čistírna a prádelna .:. Viera Benešová - Kolín (c) 1990 - 2018 | Tvorba webových stránek: TWS Kolín - foto@kolin.cz
Kdomitoudela.cz - Znamka kvalitni sluzby